Make your own free website on Tripod.com
Ana Sayfa'ya dönmek için tıklayınız.irc.aidata.com.tr serverında bulunan #KaTMAnDU odası 1997 yılının Mayıs ayında açıldı. İlk olarak ben ( IS_mail ) ve z^DepenD tarafından açılan kanal, 1997 yılının Haziran ayında NICE arkadaşımız tarafından register edildi.
Katmandu adı turk.net serverında bulunan aynı adlı odadan gelmektedir. Bunun nedeni ise; internet ile ilk tanıştığım günlerde ( Ağustos 1996 ) turk.net serverındaki bu odada chat yapmaya başlamamdır. z^DepenD ile yine ilk olarak o tarihlerde bu odada tanışmıştık.


Herhangi bir chat programı kullanarak irc.aidata.com.tr serverına bağlanarak kanal listesinde göreceğiniz #KaTMAnDU odasına girmeniz yeterli.
Ayrıca web üzerinden http:\\www.aidata.com.tr adresine bağlanarak sohbet odalarına ulaşabilirsiniz.


Bu odada yaş, cinsiyet, din, dil, ırk farkı gözetilmeden en derin dostlukları yaşayabilirsiniz. Herhangi bir konuda fikir alış verişi yapabilir, merak ettiğiniz bir konuda yardım alabilirsiniz. Aramızda yabana atılmayacak kadar bilgisayara ve internete hakim arkadaşlarımız var.
Burada hayatın ta kendisini bulabilirsiniz. Bir çoğumuz burada tanışıp, kalıcı dostluğumuzu dışarıyada taşıdık.
Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için olduk.
Burayı internete girdiğimde öylesine konuşmak için girdiğim bir yer olarak değil, dostlarımla buluşma ve paylaşma yeri olarak görüyorum.
Sizde böyle düşünüyorsanız mutlaka gelin. Mutlaka paylaşacak birşeyler bulacaksınız.
Önemli not : KaTMAnDU bağımlısı olmanızdan hiçbir şekilde mesul değiliz ;)